Asystent techniczny We need a subheadline - for example in which department

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz przetwarzanie wpływających zgłoszeń serwisowych
  • współpraca i koordynowanie zadań pomiędzy działem technicznym i handlowym
  • nadzór i logistyka dostaw, współplanowanie instalacji maszyn, testów oraz pokazów maszyn
  • kompleksowa obsługa magazynu części i maszyn
  • rozwój i doszkalanie wiedzy technicznej w kierunku naprawy i serwisu maszyn w perspektywie stanowiska w dziale serwisu
  • wsparcie techniczne działu serwisowego i handlowego; współplanowanie zadań, tworzenie ofert
  • przejęcie, analiza i przetwarzanie wpływających zgłoszeń serwisowych
  • przygotowywanie dostaw maszyn, kompletowanie i weryfikacja zamówień
  • przygotowywanie i nadzór hali pokazowej oraz maszyn do wizyt klientów
  • planowanie i nadzór przeglądów technicznych (m.in. wózek widłowy, wyposażenie budynku)
  • obsługa magazynu i prace konserwacyjne przy utrzymaniu budynku
  • praca z wózkiem widłowym
  • logistyka dostaw
  • współpraca przy planowaniu i organizacji targów branżowych
  • w perspektywie rozwoju: samodzielne usuwanie awarii, wsparcie klienta, instalacja i serwis maszyn, prowadzenie szkoleń

Nasze wymagania

  • predyspozycje i wykształcenie (min. średnie techniczne) w kiernku dziedzin ścisłych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych i schematów elektrycznych)
  • znajomość budowy maszyn (m.in. w zakresie podstawowym)
  • predyspozycje, wiedza oraz zainteresowania związane z budową maszyn
  • gotowość do odbywania szkoleń w siedzibie firmy, klienta oraz w fabryce macierzystej w Niemczech (szkolenia w języku angielskim)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane uprawnienia SEP oraz na wózek widłowy
  • umiejętność samoorganizacji oraz współpracy w małym zespole
  • chęć rozwoju i związania przyszłej kariery z branżą maszyn przemysłowych
  • zaangażowanie i umiejętność kompleksowego prowadzenia powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy wsparciu nowoczesnych narzędzi
  • dostęp do najnowszej technologii branży budowy maszyn
  • zróżnicowane zadaniowo stanowisko pracy z możliwością wykorzystania wniesionych cech osobowych
  • wsparcie i szkolenia rozwijające umiejętności
  • pakiet benefitów: wynagrodzenie w postaci opieki medycznej, kompleksowe ubezpieczenie grupowe, szkoleń językowych w godzinach pracy, pakiety sportowe, premie uznaniowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres info-pl@vollmer-group.com

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoją aplikację!

Ihr Ansprechpartner

Hans Wahl
Personalleitung
AdresseEhinger Straße 34 // 88400 Biberach/Riß