Asystent techniczny Dołącz do zespołu Vollmer Polska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz przetwarzanie wpływających zgłoszeń serwisowych.
  • Współpraca i koordynowanie zadań pomiędzy działem technicznym i handlowym.
  • Nadzór i logistyka dostaw, współplanowanie instalacji maszyn, testów oraz pokazów maszyn.
  • Kompleksowa obsługa magazynu części i maszyn.
  • Rozwój i doszkalanie wiedzy technicznej w kierunku naprawy i serwisu maszyn w perspektywie stanowiska w dziale serwisu.
  • Wsparcie techniczne działu serwisowego i handlowego; współplanowanie zadań, tworzenie ofert.
  • Przejęcie, analiza i przetwarzanie wpływających zgłoszeń serwisowych.
  • Przygotowywanie dostaw maszyn, kompletowanie i weryfikacja zamówień.
  • Przygotowywanie i nadzór hali pokazowej oraz maszyn do wizyt klientów.
  • Planowanie i nadzór przeglądów technicznych (m.in. wózek widłowy, wyposażenie budynku).
  • Obsługa magazynu i prace konserwacyjne przy utrzymaniu budynku.
  • Praca z wózkiem widłowym.
  • Logistyka dostaw.
  • Współpraca przy planowaniu i organizacji targów branżowych.
  • W perspektywie rozwoju: samodzielne usuwanie awarii, wsparcie klienta, instalacja i serwis maszyn, prowadzenie szkoleń.

Nasze wymagania

  • Predyspozycje i wykształcenie (min. średnie techniczne) w kiernku dziedzin ścisłych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych i schematów elektrycznych).
  • Znajomość budowy maszyn (m.in. w zakresie podstawowym).
  • Predyspozycje, wiedza oraz zainteresowania związane z budową maszyn.
  • Gotowość do odbywania szkoleń w siedzibie firmy, klienta oraz w fabryce macierzystej w Niemczech (szkolenia w języku angielskim).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Mile widziane uprawnienia SEP oraz na wózek widłowy.
  • Umiejętność samoorganizacji oraz współpracy w małym zespole.
  • Chęć rozwoju i związania przyszłej kariery z branżą maszyn przemysłowych.
  • Zaangażowanie i umiejętność kompleksowego prowadzenia powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy wsparciu nowoczesnych narzędzi.
  • Dostęp do najnowszej technologii branży budowy maszyn.
  • Zróżnicowane zadaniowo stanowisko pracy z możliwością wykorzystania wniesionych cech osobowych.
  • Wsparcie i szkolenia rozwijające umiejętności.
  • Pakiet benefitów: wynagrodzenie w postaci opieki medycznej, kompleksowe ubezpieczenie grupowe, szkoleń językowych w godzinach pracy, pakiety sportowe, premie uznaniowe.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Możliwość uzyskania uprawnień.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres info-pl@vollmer-group.com

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoją aplikację!

Osoba kontaktowa

Czy masz pytania do VOLLMER? Czy życzysz sobie więcej informacji dotyczących naszych produktów, czy chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Po prostu zadzwoń!
AdresVOLLMER POLSKA Sp z o.o.
Ul.Handlowa 11
41-807 Zabrze